Research Methods Seminars SeriesVEKAM, bilimsel çalışmalar yürüten lisansüstü araştırmacıların araştırma süreçlerini iyileştirmek ve desteklemek amacıyla hazırladığı etkinliklere 2020’de de devam etmektedir.

2020 Sonbahar döneminden itibaren Araştırma Yöntemleri kapsamında tematik olarak çeşitli konuları ele alan bir seminer dizisi hazırlamıştır. Bu seminerlerin özellikle Sosyal Bilimler alanında lisansüstü akademik çalışmalar yürüten araştırmacılara pratikte faydalanacakları bilgiler sağlaması hedeflenmektedir.

Alanında değerli çalışmalar yürütmüş akademisyenlerin vereceği seminerlerin yaklaşık bir saat olmak üzere online olarak Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilmesi  planlanmaktadır.

Etkinliklere kayıtlı dinleyiciler katılabilecektir. Her bir seminer için ayrı kayıt gerekmektedir. Etkinlik tarihleri yaklaştığında kayıt formları açılacaktır.

23 Aralık 2020, Dr. Nazlı Özkan, Etnografik Analiz (Kültür Analizi) Yöntemi ve Özellikleri

Kayıt için tıklayınız >>

*Kayıt formu, 21 Aralık 2020 tarihine kadar açıktır. Kayıt olan katılımcılara giriş bilgileri etkinlikten bir gün önce e-posta ile iletilecektir. Takip etmenizi, junk maillerinizi kontrol etmenizi rica ederiz. (Giriş bilgilerinin ulaşmaması e-mail hesabınızın güvenlik ayarlarından kaynaklanabilmektedir,  iletişim için: vekam@ku.edu.tr)